Gastenboek

GOEDE UITSLAG
Wel zorgen dat de goede uitslag in de krant komt, heb moeten lullen als Brugmann om Rietje te overtuigen dat ze wel gewonnen hadden met penalty's

Geplaatst op 18-11-2014 14:12 door Nico.Andriolo
klasse
Klasse overwinning. Op naar volgende ronde.

Geplaatst op 16-11-2014 22:13 door Jeroen
Beker
sportclub ' 25 heeft zich na het beter nemen van strafschoppen geplaatst voor de volgende bekerronde. dan wordt er thuis gespeeld tegen Zwart-Wit uit Eys! proficiat mannen, klasse gedaan.

Geplaatst op 16-11-2014 17:05 door Robert honings
GLT2015
10. Grenslandentoernooi 2015
registraties aanmeldignen / Status Anmeldungen

total (Data 09-11-2014) = 010 Teams ( max. 16 Teams)

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

aangemelde teams voor het 10e GLT 2015

01. TuS 08 Langerwehe Dames 1 (D)
02. Soccer Life Düren Dames 1 (D)
03. SG Altendiez/Diez-Freiendiez Dames 1 (D)
04. SG Altendiez/Diez-Freiendiez MB (D)
05. Sf Germania Datteln MB (D)
06. Warendorfer SU MB (D)
07. RK EDO MB (NL)
08. Djk St. Ingbert Dames 1 (D)
09. RKVV Sportclub´25 Dames1 (NL)
10. SSG Rot-Schwarz Kiel Dames1 (D)
11. vrij
12. vrij
13. vrij
14. vrij
15. vrij
16. vrij
17. vrij
18. vrij
19. vrij
20. vrij .....Vrij 40
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Geplaatst op 07-11-2014 11:33 door HermanN
HST 2015
25. Herman Stauvermann Toernooi / Turnier 2015
registraties aanmeldignen / Status Anmeldungen
total (Data 07-11-2014) = 011 Teams

Overzicht :
04 F Standaard
05 F Reserve
11 E Standaard
12 E Reserve
13 D Standaard
09 D Reserve
08 C Jeugd
02 B Jeugd

64 total
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

F Jeugd Standaard Teams (F1) = 04 Teams (max. 16 Teams)

1) HSV Langenfeld F1 (D)
2) SVS-Merkstein F1 (D)
3) Co Sportclub25 / WDZ F1 (NL)
4) Ataspor Köln-Porz 74 e.V F1 (D)
5) vrij
6) vrij
7) vrij
8) vrij
9) vrij
10) vrij
11) vrij
12) vrij
13) vrij
14) vrij
15) vrij
16) vrij

Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

F Jeugd Reserve Teams ( F2, F3 ,...) = 05 Teams (max. 16 Teams)

1) Raspo-Brand F3 (D)
2) Co Sportclub25 / WDZ F2 Team A (NL)
3) Co Sportclub25 / WDZ F2 Team B (NL)
4) Ataspor Köln-Porz 74 e.V F3 (D)
5) Schonnebeck F2 (D)
6) vrij
7) vrij
8) vrij
9) vrij
10) vrij
11) vrij
12) vrij
13) vrij
14) vrij
15) vrij
16) vrij

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

E Standaard (E1)Teams = 11 Teams (max. 16 Teams)

1) VFR Würselen Team A E1 (D)
2) VFR Würselen Team B E1 (D)
3) SG Rommerskirchen / Gilbach E1 (D) 
4) JSG Altes Land E1 (D)
5) Hertha Walheim E1 (D)
6) Co Sportclub25 / WDZ E1 (NL)
7) Ataspor Köln-Porz 74 e.V E1 (D)
8) SV Vestia Disteln E1 (D)
9) VfL Hörste-Garfeln E1 (D)
10) SG Kaarst E1 (D)
11) Tus Sythen E1 (D)
12) vrij
13) vrij
14) vrij
15) vrij
16) vrij

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

E Reserve Teams ( E2, E3,…) Teams = 12 Team (max. 16 Teams)

1) SUS 09 Dinslaken E2 (D)
2) 1.FC Grevenbroich Süd E2 (D)
3) FC Düren Niederau E3 (D)
4) BSC Marzahn_Berlin E5 (D)
5) FC Eintracht Kornelimünster E3 (D)
6) TV Hoffnugsthal E2 (D)
7) Co Sportclub25 / WDZ E2 Team A (NL)
8) Co Sportclub25 / WDZ E2 Team B (NL)
9) Ataspor Köln-Porz 74 e.V E2 (D)
10) SV Wacker Nürnberg E2 (D)
11) VfL Hörste-Garfeln E2 (D)
12) Tus Sythen E2 (D)
13) vrij
14) vrij
15) vrij
16) vrij

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

D Standaard Teams (D1) = 13 Teams (max. 16 Teams)

1) RKHBS D1 Team A(NL)
2) RKHBS D1 Team B (NL)
3) 1.FC Grevenbroich Süd D1 (D)
4) ASSV Letmathe 98 D1 (D)
5) JSG Altes Land D1 Team A (D)
6) FC13 Roetgen D1 (D)
7) JFV JSG Wonnegau D1 (D)
8) JSG Altes Land D1 Team B (D)
9) Co Sportclub25 / WDZ D1 Team A (NL)
10) Co Sportclub25 / WDZ D1 Team B (NL)
11) Ataspor Köln-Porz 74 e.V D1 (D)
12) SG Vettweiß / Neffetlal / Kelz D1 (D)
13) Tus Grevenbroich D1 (D)
14) vrij
15) vrij
16) vrij

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

D Reserve Teams ( D2, D3,…) = 09 Teams (max. 16 Teams)

1) ASSV Letmathe 98 D2 (D)
2) Rot-Weiß Lessenich D3 )D)
3) JFV JSG Wonnegau D2 (D)
4) Co Sportclub25 / WDZ D2 Team A (NL)
5) Co Sportclub25 / WDZ D2 Team B (NL)
6) Ataspor Köln-Porz 74 e.V D2 (D)
7) SG Vettweiß / Neffetlal / Kelz D2 (D)
8) SG Hackenberg D2 Team A (D)
9) SG Hackenberg D2 Team B (D)
10) vrij
11) vrij
12) vrij
13) vrij
14) vrij
15) vrij
16) vrij

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

C Teams Standaard + Reserve Teams = 08 Teams (max. 16 Teams)

1) Raspo-Brand C Jeugd Team A (D)
2) Raspo-Brand C Jeugd Team B (D)
3) Co Sportclub25 / WDZ C Jeugd Team A (NL)
4) Co Sportclub25 / WDZ C Jeugd Team B (NL)
5) Co Sportclub25 / WDZ C Jeugd Team C (NL)vrij
6) Co Sportclub25 / WDZ C Jeugd Team D (NL)vrij
7) Ataspor Köln-Porz 74 e.V C Jeugd Team A (D)
8) Ataspor Köln-Porz 74 e.V C Jeugd Team B (D)
9) vrij
10) vrij
11) vrij
12) vrij
13) vrij
14) vrij
15) vrij
16) vrij


xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

B Teams Standaard + Reserve Teams = 02 Teams (max. 16 Teams)

1) Co Sportclub25 / WDZ B Jeugd Team A (NL)
2) Co Sportclub25 / WDZ B Jeugd Team B (NL)
3) vrij
4) vrij
5) vrij
6) vrij
7) vrij
8) vrij
9) vrij
10) vrij
11) vrij
12) vrij
13) vrij
14) vrij
15) vrij
16) vrij

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Geplaatst op 07-11-2014 11:31 door HermanN