Senioren 3

Selectie

Marco Vanhommerig, Marcel Thewessen, Rico Triches, Jelco Godschalk, Wouter Nas, Tim Schellings, Bert Beenen, Fabian Hütten, Siebe Frankort, Glenn ten Donkelaar, Ivo Huits, Aaron Steinbusch, Roy Visser, Bjorn Janssen, Lars Rhoen, Jeroen Godschalk, Ron Gehlen, Joost Frijns, Tom Lux, Erik Dortangs, Bjorn Beuken, Rob Honings, Michel Wierts.

Trainingstijden

Gedeelte op donderdag: 20.00 - 21.15 uur
Gedeelte op vrijdag: 19.30 - 21.00 uur

Contactpersonen

Maurice Frijns
Maurice Frijns
Elftal leider
t. 06-28902414
e. jeugd@sportclub25.nl
 
Datum Type Wedstrijd Uitslag Aanvang LocatieScheidsrechter
24-09 C RKSVB 2 - Sportclub'25 3 4 - 1 10.00u Sportpark In gen Anker
01-10 C Sportclub'25 3 - Rood Groen LVC'01 3 4 - 3 10.00u Sportcomplex Bocholtzerheide
15-10 C Vijlen 3 - Sportclub'25 3 0 - 6 11.00u Sportpark Weideklokje
29-10 C Sportclub'25 3 - Chevremont 5 0 - 3 10.00u Sportcomplex BocholtzerheideL. Deswijzen
05-11 C WDZ 4 - Sportclub'25 3 0 - 1 10.00u Sportpark Neerhagerbos
12-11 C Sportclub'25 3 - KVC Oranje 4 6 - 1 10.00u Sportcomplex BocholtzerheideR Honings
19-11 C Laura/Hopel Combinatie 4 - Sportclub'25 3 2 - 1 10.00u Sportpark Anselderlaan
26-11 C RKTSV 4 - Sportclub'25 3 12.15u Sportpark Seghemanstraat
03-12 C Sportclub'25 3 - SV Geuldal 4 10.00u Sportcomplex BocholtzerheideR Honings
10-12 C ST Simpelveld/Zwart-Wit'19 3 - Sportclub'25 3 11.00u Sportpark Hanzon
17-12 C Sportclub'25 3 - RKMVC 4 10.00u Sportcomplex Bocholtzerheide
25-02 C Sportclub'25 3 - Vijlen 3 10.00u Sportcomplex Bocholtzerheide
04-03 C RKMVC 4 - Sportclub'25 3 11.00u Sportpark Spetseweide
11-03 C Sportclub'25 3 - WDZ 4 10.00u Sportcomplex Bocholtzerheide
18-03 C Chevremont 5 - Sportclub'25 3 12.00u Sportpark Kaffeberg
25-03 C Sportclub'25 3 - RKSTV 4 10.00u Sportcomplex Bocholtzerheide
08-04 C Rood Groen LVC'01 3 - Sportclub'25 3 11.00u Sportpark Lemiers
15-04 C Sportclub'25 3 - RKSVB 2 10.00u Sportcomplex Bocholtzerheide
22-04 C Sportclub'25 3 - Laura/Hopel Combinatie 4 10.00u Sportcomplex Bocholtzerheide
13-05 C KVC Oranje 4 - Sportclub'25 3 09.30u Sportpark Bleijerheide
13-05 C KVC Oranje 4 - Sportclub'25 3 09.30u Sportpark Bleijerheide
20-05 C SV Geuldal 4 - Sportclub'25 3 12.00u Sportpark Achter het Kasteel
27-05 C Sportclub'25 3 - ST Simpelveld/Zwart-Wit'19 3 10.00u Sportcomplex Bocholtzerheide
6e Klasse 05
Pos Team A W G V P S + -
1 Chevremont 5 5 5 0 0 15 13 17 4
2 SV Geuldal 4 6 5 0 1 15 18 26 8
3 Sportclub'25 3 6 4 0 2 12 7 18 11
4 RKSVB 2 6 4 0 2 12 7 14 7
5 RKMVC 4 6 3 2 1 11 13 19 6
6 RKTSV 4 7 2 2 3 8 -7 12 19
7 Laura/Hopel Comb 4 4 2 0 2 6 1 8 7
8 Vijlen 3 5 1 2 2 5 -5 9 14
9 Rood Groen LVC'01 3 6 1 0 5 3 -12 9 21
10 ST Simpelveld/Zwart Wit'19 3 3 0 1 2 1 -2 6 8
11 KVC Oranje 4 4 0 1 3 1 -17 1 18
12 WDZ 4 4 0 0 4 0 -16 1 17