Hesi verlengt sponsorovereenkomst

De sponsorcommissie is verheugd dat Hesi Verhuur Limburg de lopende sponsorovereenkomst met Sportclub’25 heeft voortgezet. Hesi is een van de duurzaamheidspartners van Sportclub’25. Tijdens het 90-jarige jubileumfeest in 2015 verzorgde Hesi in opdracht van Sportclub’25 de 70 zonnepanelen op ons sportcomplex. Wat uiteindelijk ook het startsein van het duurzaamheidstraject en samenwerking binnen onze vereniging betekende.

Of het nu gaat om uw cv-ketel, warmtepomp, zonnepanelen, zonneboiler, thermostaat of ventilatie, het zijn producten en de service van uw Limburgse installateur Hesi die uw wonen aangenaam en zo betaalbaar maken. Hesi zal u altijd een persoonlijk en passende service bieden. We zijn Hesi dan ook zeer erkentelijk voor de voortzetting van de sponsoring aan onze vereniging.


Geplaatst op: 04-11-2020