Let's be positive

Creativiteit en flexibiliteit, dan zijn de kernwoorden die we al maanden van onze vrijwilligers vragen. Of het nu een jeugdleider is of een bestuurslid. We leven in een rare periode en hebben maandelijks of zelfs wekelijks te maken met andere maatregelen of zaken waar we rekening mee moeten houden. We zijn als vereniging supertrots op onze vrijwilligers. Het is roeien met de riemen die we hebben, maar er wordt door heel veel mensen veel energie en creativiteit getoond met maar een doel: onze leden hun favoriete hobby binnen de huidige mogelijkheden laten uitvoeren. Het is Toppie om te zien dat nieuwe leden direct bereid zijn om de handen uit de mouwen te steken en dat de trainers van de seniorenelftallen er wekelijks voor zorgen dat onze selectie op een creatieve manier zo fit mogelijk blijft door toch gewoon 3 keer per week te trainen.  Ook een grote pluim voor de inzet en flexibele instelling van het ESB jeugdkader en al het harde werk op het sportcomplex door onze vrijwilligers. Onze vereniging wordt altijd gekenmerkt door teamgeest en saamhorigheid. Helaas kunnen we dit nu niet uiten in voetbalwedstrijden maar we zijn ervan overtuigd dat onze creativiteit en flexibiliteit van leden en vrijwilligers ons uiteindelijk alleen maar sterker maakt. Let’s be positive: we maken er met zijn allen het beste van en denk er aan: na regen komt zonneschijn.


Geplaatst op: 04-11-2020