Corona regelement Sportclub‘25

Het demissionair kabinet heeft in de strijd tegen de verspreiding van het coronavirus per 28 november nieuwe maatregelen aangekondigd, die ook voor onze sportvereniging van toepassing zijn. Ten gevolge van de aangescherpte regelgeving is het niet toegestaan ons complex na 17.00 uur te betreden. Ons clubhuis zal beperkt geopend zijn. Ook hier dient een sluitingstijd van 17.00 uur gehanteerd te worden, waardoor ons clubhuis alleen nog op zaterdag en zondag geopend is. Toegang tot de openbare binnenruimtes van onze accommodatie is alleen nog mogelijk met een geldig coronabewijs (QR - Code). Dat geldt dus voor alle binnenruimtes zoals kantine, kleedruimtes en toiletten en geldt vanaf 18 jaar. Let op: uitgezonderd van deze regel zijn vrijwilligers in functie (van overheidswege bepaald). Denk hierbij aan trainers, coaches, leiders en onderhoudsprofessionals. Ouders die spelers brengen en halen horen hier niet toe.

Het bestuur Sportclub'25


Geplaatst op: 05-11-2021