Zekerheuts Bocholtz nieuw lid promoteam Sportclub´25

De sponsorcommissie is verheugd dat ze ZekerHeuts Bocholtz mogen verwelkomen als nieuwe sponsor binnen het promosponsorteam van Sportclub’25. ZekerHeuts zal voor veel mensen nog bekend zijn als Kisters Adviesgroep, de lokale regiobank van Bocholtz. ZekerHeuts vindt het ontzettend belangrijk om lokaal aanwezig te zijn en u bij te staan met al uw financiële vraagstukken. Het kantoor in Bocholtz is onderdeel van het ZekerHeuts-team. Als vereniging zijn we ontzettend blij dat we dit bedrijf nu mogen toevoegen aan het Sportclub’25 sponsor-team. Afgelopen zondag was ZekerHeuts dan ook aanwezig tijdens de wedstrijd Sportclub’25 1 – RKSV Heer 1, waar niet alleen het promoteam sponsorschap werd verzegeld maar ook direct de wedstrijdbal voor deze thuiswedstrijd werd gesponsord. We zijn ZekerHeuts dan ook zeer erkentelijk voor de sponsoring aan onze vereniging. Kijk op www.zekerheuts.nl voor meer informatie.


Geplaatst op: 05-12-2022