Tim Quodbach nieuwe tranier Sportclub´25 2

Afgelopen januari heeft Jeroen Maenen aangegeven te stoppen als trainer van het 2de elftal. Nadat Jeroen zijn actieve voetbalcarrière beëindigde startte hij direct als trainer van het 2de elftal. Met zijn al opgedane ervaring in de jeugdafdeling en zijn jarenlange ervaring als speler van het 1ste elftal bleek dit een goede combinatie. Het drukke gezinsleven en de maatschappelijke carrière waren echter moeilijk te combineren met het trainerschap waardoor Jeroen aan het einde van het seizoen zal stoppen als trainer van het 2de elftal. Wel zal hij zeer actief betrokken blijven op andere facetten binnen onze vereniging. Als vereniging zijn we natuurlijk uitermate blij dat we deze clubman kunnen inzetten op andere gebieden binnen onze vereniging. Voor het seizoen 2018-2019 is Tim Quodbach aangesteld als nieuwe trainer van het 2de elftal. Tim heeft jarenlange ervaring op diverse 1ste elftallen en stond altijd bekend als makkelijk scorende en zeer gedreven spits. Ook op het trainersgebied heeft Tim al de nodige ervaring opgedaan. Hij traint al enkele jaren diverse jeugdteams en verzorgt bij Sportclub’25 techniek training voor alle jeugdelftallen. Deze techniek training verzorgt hij ook aan een groep zeer getalenteerde spelertjes van de Euregio voetbalschool Jo Wings voetbaltechniek. Tim is een echt voetbaldier en zeer bevlogen bezig met voetbal. Sportclub´ 25 is dan ook verheugd dat we Tim als nieuwe trainer mogen voorstellen en kijken uit naar onze toekomstige samenwerking. Met Tim heeft Sportclub’25 een goede opvolger van de zeer gewaardeerde clubman Jeroen Maenen binnen gehaald.


Geplaatst op: 07-03-2018