Nieuwe trainingspakken G-team Sportclub´25

Het G-team van Sportclub’25 heeft van bouwbedrijf Van Heur Bouw & Onderhoud prachtige trainingspakken ontvangen.

De trots van Sportclub’25 is door deze geweldige geste voorzien van een mooie uitstraling tijdens de trainings- en wedstrijddagen. Tijdens de eerste kennismaking met het familiebedrijf uit Kelpen-Oler werd duidelijk dat onze vereniging een gezamenlijke visie deelt omtrent maatschappelijke verantwoordelijkheid.

Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen (MVO) en milieumanagement zijn al jaren een belangrijk thema voor de verschillende bouwbedrijven binnen VB Groep. Het ondersteunen van het G-team van Sportclub’25 met nieuwe trainingspakken past dan ook in de visie en kernwaarden van Van Heur Bouw & Onderhoud.

Als vereniging zijn we Van Heur Bouw & Onderhoud dan ook zeer erkentelijk voor deze gift aan onze toppers. De blijdschap en trots waarmee ze hun nieuwe trainingspakken dragen is onbeschrijfbaar en maakt ons als vereniging trots.


Geplaatst op: 07-10-2020