Voetbaltechnische zaken “light"

Tijdens de voetballoze periodes heeft het bestuur van Sportclub’25 ook de tijd genomen om diverse zaken door te lichten en te optimaliseren. Eén van de zaken die de afgelopen maanden achter de schermen heeft plaatsgevonden, is de invulling van een nieuwe bestuursfunctie genaamd VTZ “light”.

Renée Evers heeft plaatsgenomen in het bestuur van Sportclub’25 en is vanaf heden het aanspreekpunt voor de lagere elftallen die onze vereniging rijk is (3e elftal, damesteam, de veteranen en –innen). Samen met de afdeling VTZ van het 1e en 2e elftal, Leo en Joost Grooten, zal Renée zich bezig houden met het reilen en zeilen van onze seniorenafdeling. Het VTZ team zal samen met de trainers en leiders van de seniorenelftallen zorg dragen voor de invulling van de elftallen voor het aankomende seizoen.


Geplaatst op: 08-03-2021