Opleiding “Besturen met impact"

De KNVB ondersteunt onze vereniging elk jaar met een aanbod aan trainerscursussen voor zowel jeugd als senioren en scheidsrechterscursussen. Sinds enkele jaren biedt de KNVB echter ook een opleiding “Besturen met impact” aan voor de bestuurders van de verenigingen. Samen met bestuurders van verenigingen uit de omgeving heeft Ritch te Kampe afgelopen week deze opleiding van 4 maanden succesvol afgerond. De opleiding biedt je kennis en vaardigheden om verenigingscasussen op een andere manier te bekijken. Daarnaast geeft het ook een kijkje in de keuken van andere verenigingen en welke uitdagingen overeenkomen. Lijkt het jou ook leuk om bestuurder van onze vereniging te worden, en op deze manier een steentje bij te dragen aan de toekomst van Sportclub’25? Aanmelden als bestuurder is uiteraard altijd mogelijk, met de ALV in aantocht een mooi moment om in te stappen!


Geplaatst op: 08-07-2021