Livescore Rkvv Sportclub'25

Geregeld zijn supporters geïnteresseerd in tussenstanden van diverse elftallen bij onze vereniging. Het is dan maar net de vraag of de juiste personen in contact staan met enkele aanwezige. “Wat sjteet ut bei ut Tsweide?”, “Wat hant de Dames jemaat?”, “en de Vets da?”. Het is wekelijks een terugkerend fenomeen. Vandaar dat we hier een oplossing voor willen bieden, namelijk een Livescore ‘App’ voor alle tussenstanden van wedstrijden rondom Sportclub’25. Volgende week dinsdag gaat het eerste elftal van start met een eerste oefenwedstrijd, een uitwedstrijd tegen vv Chevremont. Een goed moment om de livescore ‘App’ dan ook direct in de lucht te hebben. Heb jij behoefte en interesse om deel te nemen aan deze Livescore ‘App’, laat het dan aan Ritch te Kampe weten en u wordt toegevoegd!

Samen op weg naar een succesvolle tweede seizoenshelft.


Geplaatst op: 09-01-2023