Supportersclub Sportclub´25 verjongt!

Jan Deguelle en Hubert Steinhauer gaan binnen het bestuur van de supportersclub samenwerken met Dion Derwall en Rik Loozen. De vier heren hebben de afgelopen maand samengezeten om enkele ideeën over de huidige opzet te bespreken en vorm te geven voor de toekomst. Dion en Rik zal in beginsel dan ook vooral Jan en Hubert ondersteunen bij het goede werk dat deze heren al jarenlang uitvoeren. Daarnaast zal er een nieuwe merchandising lijn worden opgezet welke door de suppertsclub, en dan met name Rik en Dion, verkocht gaat worden. De vormgeving wordt momenteel hiervoor in gang gezet.

Een mooie verbinding tussen jong en oud om onze vereniging nog meer te laten bloeien! Wilt u de supportersclub ook ondersteunen? Dit kan door een lidmaatschap met een eenmalige bijdrage per jaar. Voor meer informatie kunt u bij alle vier de heren van het bestuur van de supportersclub aankloppen.


Geplaatst op: 11-02-2022