MaQu Schilderwerken verlengt sub-sponsorschap

Math Quadbach, eigenaar van MaQu Schilderwerken in Bocholtz heeft zijn jarenlange sub-sponsorschap contract bij Sportclub‘25 opengebroken. We zijn Math uiteraard zeer dankbaar voor de steun die hij al jaar en dag aan onze vereniging biedt. Naast het sub-sponsorschap is Math namelijk ook al meer dan 10 jaar hoofdsponsor binnen de veteranenafdeling bij Sportclub‘25. MaQu Schilderwerken is uw schilder voor werkzaamheden in de Regio Parkstad en het Heuvelland in Limburg en staat voor een persoonlijke aanpak. Als schilder heeft Math al meer dan 33 jaar ervaring. Hij is daarnaast inmiddels al 19 jaar als zelfstandig ondernemer van MaQu Schilderwerken actief. Uiteraard is het niet vanzelfsprekend dat sponsoren hun steun voor dergelijke lange termijn aan onze vereniging uitspreken, we zijn MaQu dan ook erkentelijk voor de steun!


Geplaatst op: 11-03-2019