De keuze van de brouwer

Sinds enkele maanden maakt Sportclub’25 onderdeel van het “Keuze van de Brouwer” programma van onze bierleverancier en sponsor Jupiler, welke onderdeel is van de AB InBev. Door dit programma kunnen wij onze leden en bezoekers van ons clubhuis de meest verassende en smaakvolle speciaal bieren aanbieden. Nu de wintermaanden aanbreken beginnen onze leden ook steeds meer interesse in een lekker speciaal biertje te krijgen. Op dit moment hebben wij een ruim en divers aanbod van heerlijke biertjes klaar staan in ons clubhuis. Laat u bij het volgende bezoek aan ons clubhuis verassen door een heerlijk Hertog Jan Tripel, Bastaard, Dubbel of Grand Prestige. Toch liever een Leffe? Ga dan voor een Trippel, Ruby, Royaal of Ritual 9. Dit is echter nog niet alles, er is nog een ruime keuze uit o.a. Palm, Goose 312, Karmeliet Trippel, Verboden Vrucht, Ginette White, Bellevue Kriek en Franzikaner Weizen.

Het keuze van de brouwer programma zal elke kwartaal voor nieuwe speciaal bieren in ons clubhuis zorgen, zodat er afwisselend genoten kan worden van een heerlijk biertje met bijbehorend glas.


Geplaatst op: 12-02-2020