Thijn Conjaerts jeugdprins van de B.V.V Kalk a/d Books KE

Thijn Conjaerts is uitgeroepen tot jeugdprins van de B.V.V. Kalk a/d Books KE. Thijn is al jarenlang jeugdlid van Sportclub'25 en speelt op de jeugd van de SJO ESB'19, namelijk op de JO12-2 waar o.a. zijn vader Jack trainer is. De gehele familie Conjaerts zijn al jarenlang vaste deelnemers van de optocht groep vanuit Sportclub'25, carnaval vieren zit dan ook al lang in het bloed. Naast Thijn werd Bart Lux afgelopen zaterdag verkozen tot prins van BVV Kalk a/d Books KE. Bart is zeker geen onbekend bij Sportclub'25. Bij vele aangelegenheden en feestelijkheden is Bart vaker terug te vinden bij Sportclub'25. Daarnaast staat hij bij onze vereniging ook bekend als een van de "De Daltons", het vaste BBQ team de laatste jaren. Als medewerken van Janssen Kerres is hij daarnaast een kersverse sponsor binnen onze vereniging.
We wensen Thijn, Bart, de ouders en broertjes en zusjes van beide een heel fijn carnavalsseizoen en veel plezier toe in deze geweldige tijd.

Alaaf Bart Lux
Alaaf Thijn Conjaerts
Alaaf Sportclub´25


Geplaatst op: 13-01-2020