Samenwerking jeugdafdeling geïntensiveerd

Tijdens de start van het seizoen 2018-2019 is de jeugdafdeling van Sportclub’25 gaan samenwerken met de SJO sv Zwart-Wit '19 / sv Simpelveld. Deze samenwerking betrof een samenwerking bij de JO17, MO13, en JO11 elftallen. Zowel de SJO als Sportclub’25 was zeer te spreken over de prettige manier van samenwerken, en zijn eensgezinds dat je samen sterker staat dan alleen! Met de start van het seizoen 2019-2020 wordt de samenwerking geïntensiveerd. Dit houdt in dat Sportclub’25 met de jeugdafdeling zal toetreden tot de SJO. Een SJO staat voor samenwerkende jeugdorganisatie. Alle elftallen met uitzondering van de bambini en de JO7 van Sportclub’25 zullen dan ook gaan toetreden tot de SJO waardoor er een voltallige samenwerking ontstaat. Met deze ontwikkeling draagt Sportclub’25 bij aan een toekomst bestendige jeugdafdeling waarbij de kinderen in elke leeftijdscategorie hun favoriete hobby kunnen uitvoeren. In de komende tijd zullen diverse stappen worden gezet om deze samenwerking nog meer kracht bij te zetten, via nieuwsbrieven zullen de jeugdleden en de ouders van de jeugdleden op de hoogte worden gehouden. Daarnaast zal Sportclub’25 op zeer korte termijn een informatieavond organiseren waarbij de ouders van onze jeugdleden meer informatie zullen ontvangen over deze positieve ontwikkeling voor de toekomst. Als vereniging zijn we trots op deze samenwerking, en zullen we de reeds opgebouwde goede onderlinge band verder uitbreiden.


Geplaatst op: 15-02-2019