Nieuwe warmloopshirts eerste elftal

De heren van Sportclub’25 1 mochten tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Geleen Zuid 1 nieuwe warmloopshirts in ontvangst nemen. Voor de winterstop vonden we twee sponsoren bereid om nieuwe warmloopshirts te sponsoren aan onze vereniging zodat het eerste elftal weer een mooie eenheid uitstraalt. We zijn sportcafé Wijngracht 9 en Grooten VOF dan ook zeer erkentelijk voor deze bijdrage aan onze vereniging. Extra bijzonder is dat beide bedrijven reeds actief zijn binnen ons sponsorbestand maar op deze manier onze vereniging toch nog extra steunen.

De outfits van het eerste elftal zijn hierdoor weer volledig compleet. Nieuwe wedstrijdtenues, zowel uit als thuis, warmloopshirts en ook warmlooptruien. Met deze goede randvoorwaarden, mede mogelijk gemaakt door de vele bedrijven die we mogen begroeten, wordt de eerste basis tot succes gelegd.

De sponsorcommissie is verheugd dat ze deze geste van Sportcafé Wijngracht 9 en Grooten VOF mochten ontvangen.


Geplaatst op: 15-03-2023