Nieuwe warmloopshirts 2e elftal

Het 2e elftal van Sportclub’25 kan door een gulle geste van Aquina-Hollanders makelaars en Loon-grondverzetbedrijf Grooten VOF vanaf heden de warming-up in gloednieuwe warmloopshirts beginnen. Met de nieuwe warmloopshirts van Masita heeft het tweede elftal een Toppie uitstraling voor de wedstrijd, en wordt onze vereniging trots uitgedragen doormiddel van onze clubkleding. Een wedstrijd wordt namelijk niet alleen gewonnen met maximale inzet en passie, maar begint met de randvoorwaarden voor de spelers en staf.

We zijn Aquina-Hollanders makelaars en Loon-grondverzetbedrijf Grooten VOF dan ook zeer erkentelijk voor deze geste aan onze vereniging, en in het bijzonder voor het tweede elftal. De heren liepen er afgelopen zaterdag in de derby weer optimaal bij.


Geplaatst op: 15-09-2020