AVS- Adviseurs verlengt sponsorovereenkomst

De sponsorcommissie is verheugd dat AVS Adviseurs de lopende sponsorovereenkomst met Sportclub’25 heeft voortgezet en opengebroken. AVS Adviseurs, het bedrijf van onze voorzitter Pascal Andriolo, is al meer dan 25 jaar uw vertrouwde partner in de regio. AVS Adviseurs is ook al jarenlang een vaste en trouwe sponsor bij Sportclub’25, die naast de jaarlijkse vaste sponsoring altijd klaar staat om onze vereniging te ondersteunen bij extra activiteiten zoals bijvoorbeeld een sinterklaasmiddag, een jeugdkamp of livestream bij het eerste elftal.

AVS Adviseurs heeft de lopende sponsorovereenkomst opengebroken en verlengt met een loopduur van maar liefst 5 jaar, en verbind zich hiermee aan onze vereniging tot minimaal het 100 jarige eeuwfeest in 2025 van onze vereniging Sportclub’25.

We zijn AVS Adviseurs, en Pascal in het bijzonder, dan ook zeer erkentelijk voor de voortzetting van de sponsoring aan onze vereniging.


Geplaatst op: 17-01-2021