Wist u dat …?

Een vereniging is in elke sporttak alleen mogelijk met veel vrijwilligers. Of het nu een gymnastiek, badminton of voetbalvereniging betreft. Het faciliteren van een vereniging is alleen mogelijk bij een groot aantal vrijwilligers. Deze vrijwilligers maken het mogelijk dat de actieve leden de best mogelijke faciliteiten hebben om hun sport uit te voeren. Maar wist u dat het naast actieve vrijwilligers ook passieve leden geeft? Een passief lid bij Sportclub‘25 is een steunend lid van onze vereniging. Voor een bedrag van 5.90 per maand steunt deze de vereniging 10 maanden lang. Vaak zijn deze passieve leden ook drijvende krachten binnen onze vereniging. Wilt u ook een steentje bij dragen als vrijwilliger bij Sportclub‘25, neem dan contact op met: voorzitter@sportclub25.nl. Wilt u niet actief helpen maar de vereniging wel financieel steunen? Meld je dan aan als passief lid bij Sportclub‘25. Klik hier voor een aanmeldformulier.


Geplaatst op: 17-10-2019