Supportersclub gaat uitbreiden!

De supportersclub van Sportclub’25 is reeds menig jaar actief en draagt onze vereniging een bijzonder warm hart toe. In weer en wind staan de leden van de Supportersclub trouw langs de zijlijn om onze spelers en speelsters aan te moedigen en ze naar de overwinning te schreeuwen.

Naast het aanmoedigen van de teams is de supportersclub ook zeer nauw betrokken bij onder andere de inning van de entreegelden en verloting bij thuiswedstrijden van het eerste elftal.

In de toekomst, en richting start van het nieuwe seizoen, willen de leden van de supportersclub graag enkele activiteiten toevoegen aan de supportersclub. Voor deze uitbreiding zijn er uiteraard ook actieve nieuwe leden bij de supportersclub benodigd. Als het u leuk lijkt om ook een functie binnen de supportersclub te bekleden bent u van harte welkom! U kunt meer informatie verkrijgen bij o.a. Jan Deguelle


Geplaatst op: 18-03-2020