Samenwerking Decathlon Kerkrade

Sportclub‘25 is een sportieve en exclusieve samenwerking met Decathlon Kerkrade aangegaan. De twee jaarlijkse toernooien (HST & GLT-toernooi) bij Sportclub‘25, zijn dit jaar uitgebreid met het Jan van Tilburg Toernooi ten behoeve voor voetballers met een beperking. Sportclub‘25 biedt met deze uitbreiding een podium voor jeugdvoetbal in alle leeftijdscategorieën, damesvoetbal en G-voetbal. Dit sluit volledig aan bij de maatschappelijke functie van onze vereniging en de missie van Decathlon Kerkrade, namelijk het toegankelijk maken van sport voor iedereen. Met het gezamenlijke streven om eenieder te kunnen laten genieten van het plezier en de gezondheidsvoordelen van voetbal bundelen Decathlon Kerkrade en Sportclub‘25 hun krachten. We zijn dan ook trots om te vermelden dat Decathlon Kerkrade dit jaar aanwezig zal zijn op het 29ste Herman Stauvermann Toernooi 2019, en onze vereniging zal ondersteunen met het aanbieden van sportproducten op onze toernooien en voetbal toegankelijk te maken voor iedereen. Ontdek nu nog meer informatie over Decathlon Kerkrade, de sportwinkel voor al je sportkleding, sportschoenen en sportartikelen op www.decathlon.nl


Geplaatst op: 18-04-2019