FIFA 19 Toernooi

Op zaterdag 13 oktober 2018 om 18.00 uur zal kantine de Sjans worden omgetoverd tot een gamehal. De derde editie van een FIFA toernooi staat op de agenda. In navolging van de eerdere edities, die beide een daverend succes bleken te zijn wordt ons clubhuis nu omgetoverd om FIFA 2019 te spelen. Er zal wederom met koppels gespeeld worden, dus 2 tegen 2. en ook wordt er weer op de PS4 gespeeld!

Aanvang 18.00 uur
Aanwezig: 17.30 uur

Inschrijfkosten zijn 5 euro per persoon, dus 10 euro per koppel. Tijdens een pauze wordt de inwendige mens versterkt. Inschrijven kan uitsluitend via het volgende mailadres: ritchkampete@hotmail.com. Bij aanmelding ontvang je een bevestiging. Inschrijven is mogelijk tot en met woensdag 10 oktober.

Wees er snel bij want VOL = VOL (Max. 32 koppels). Uiteraard is iedereen van harte welkom!


Geplaatst op: 19-09-2018