Balsponsoren Sportclub´25

Het eerste elftal van Sportclub’25 kan door een grote groep sponsoren elke thuiswedstrijd genieten van een gloednieuwe wedstrijdbal. Dit jaar heeft Peter Bertram vanuit de sponsorcommissie zelfs voor iedere oefenwedstrijd, bekerwedstrijd en competitiewedstrijd een balsponsor weten te vinden. Onze hoofdsponsor cafe Im Weissen Rossl heeft er daarnaast zorg voor gedragen dat ook het tweede elftal het nieuwe seizoen gestart is met een gloednieuwe wedstrijdbal.

Een groot woord van dank aan alle balsponsoren die onze vereniging dit jaar weer op deze manier ondersteunen. De balsponsoren van dit jaar bestaan uit NarinxRitzen, Autodrome Grassere, Tapijthandel Houben, Hoogstra Snacks, B&M Autoservice, Autobedrijf Joost van Can, D'r Aowe Kino, Autoservice Hodiamont, I colori della pasta e pizza, Kisters Adviesgroep, Cafetaria YOYO, de hoofdsponsoren, Weekblad d'r Troebadoer, Dichtbij Vastgoed, en natuurlijk de leverancier van de ballen Ivo's Sportshop.


Geplaatst op: 19-10-2021