Tankshop Baneheide nieuwe bordsponsor Sportclub´25

De sponsorcommissie is verheugd dat ze Tankshop Baneheide mogen verwelkomen als nieuwe bordsponsor van Sportclub’25. Tankshop Baneheide, het kersverse bedrijf van Sander Schmitz, is gevestigd in Bocholtz en al snel uitgegroeid tot een waar begrip binnen de Bocholtzer gemeenschap. De tankshop, gelegen aan de poort van het Heuvelland, staat bekend om zijn lekkere en vers gemaakte broodjes. Ook voor andere aankopen, zoals cadeaubonnen of een verfrissend drankje of kopje koffie, kun je terecht bij Tankshop Baneheide. Vele leden weten de weg richting Tankshop Baneheide te vinden om te genieten van een lekkere lunch doormiddel van een ‘bruudje Bila’. Tijdens de wedstrijd Sportclub’25 1- GSV’28 1 was Tankshop Baneheide aanwezig waar het bordsponsorschap werd verzegeld. We zijn Tankshop Baneheide dan ook zeer erkentelijk voor de sponsoring aan onze vereniging.


Geplaatst op: 19-12-2022