De Foute Party

Afgelopen zaterdag stond de seizoensafsluiting met een knallende feestavond bij Sportclub’25 op het programma. De kersverse kampioenen van het derde elftal verzamelde al om 16.00 uur om te gaan eten bij Troje in Vaals, een trouwe sponsor van het 3de elftal. Rond de klok van 18.30 uur gingen de deuren van ons prachtig omgetoverd clubhuis open om te starten met de Foute Party. Ons clubhuis liep al snel vol en was om 20.30 uur toen Ronny Ron starten met het eerste optreden al bomvol, om 22.00 uur volgde nog een geweldig optreden van Danny Pauwels. DJ Kevin S zorgde de gehele avond voor geweldige muziek met een uitzinnig publiek tot gevolg. Het was een echte Foute Party, waar van jong tot oud zich amuseerde. Een heel groot woord van dank aan het barpersoneel van BVV Kalk aan de Books k.e., die ons tot in de puntjes verzorgde van de rijkelijk vloeiende drank. De overgebleven laatste krachten werden gisteren tijdens de laatste thuiswedstrijd nog aangebroken om er nogmaals met DJ Kevin S een gezellige zondagavond van te maken. Ook hier weer een groot woord van dank aan De Daltons die alle aanwezige verzorgde met een hapje van de BBQ.Geplaatst op: 20-05-2019