Voor en door de doelgroep!

Ontzettend trots zijn wij dat we kunnen mededelen dat Bakkerie Talentino partner wordt van het Jan van Tilburg Toernooi bij Sportclub’25 op zaterdag 31 augustus 2019. De bakkerij wordt gerund met en door Talenten met een lichte psychiatrische en/of verstandelijke beperking. Zij bakken ambachtelijke vlaaien en broden. TALENT biedt deze mensen de kans hun eigen talenten uit te oefenen. Ons toernooi sluit volledig aan bij de maatschappelijke functie van onze vereniging en de missie van Talentino, namelijk voor en door de doelgroep! We zijn dan ook trots om te vermelden dat Bakkerie Talentino dit jaar aanwezig zal zijn op het Jan van Tilburg Toernooi en de lunch voor alle deelnemers gaat verzorgen. Talent zal daarnaast ook met een voetbalteam deelnemen aan ons toernooi, we bereiken met onze samenwerking dus een verbinding op meerdere maatschappelijke gebieden.

Als u ook interesse hebt om partner van het Jan van Tilburg Toernooi te worden kunt u vrijblijvend contact opnemen met Ryan of Ritch te Kampe om de mogelijkheden te bespreken.


Geplaatst op: 20-05-2019