Veterinnen on tour

Afgelopen vrijdag speelden onze Veterinnen alweer het 3e minitoernooi. In Mechelen werd voor de eerste keer een punt gepakt tegen de Veterinnen van RKMVC, uitslag 1-1. Daarna werd met 4-0 gewonnen tegen de Veterinnen van WDZ. Dit betekent dat onze Veterinnen als 2e zijn geëindigd in de poule en dus promoveren naar een hogere klasse. Dames van harte gefeliciteerd. De Veterinnen blijven gewoon doortrainen en zullen op 22 februari 2019 weer een minitoernooi spelen. Het supergezellige team van ST Sportclub'25/SV Simpelveld bestaat momenteel uit maar liefst 17 Dames van Sportclub'25 en SV Simpelveld en een fanatieke begeleiding en heeft aangetoond een absolute aanwinst te zijn voor onze vereniging. Niet alleen op het veld maar ook als “Sjtimmungsmachers” bij de diverse activiteiten binnen Sportclub'25.


Geplaatst op: 21-11-2018