Huldiging Jubilarissen en nieuw ere-lid

Zaterdag 20 oktober werd na de officiële plechtigheid in de parochiekerk van de Heilige Jacobus de Meerdere in Bocholtz de huldiging van de jubilarissen 2018 in een druk bezocht Clubhuis 'de Sjans' verzorgd. Alhier werd onder meer een nieuw ere-lid toegevoegd aan de historie van onze club: Leo Canisius werd hiermee bedankt namens de hele vereniging voor maar liefst 60 jaar belangeloze inzet.


Verder werden onder grote belangstelling de leden Tom Honings, Gideon Kroonen en Josie Grooten bedankt voor hun respectievelijk 50 jarig en 25 jarig verenigingsjubileum waarbij bij allen hun bijzondere verdiensten voor de vereniging nogmaals onder de aandacht werden gebracht. Namens de vereniging Sportclub'25 nogmaals dank voor de ondersteuning en de belangeloze inzet.


Geplaatst op: 22-10-2018