Laptop-Outlet-Discounter nieuwe bordsponsor

We zijn als vereniging trots om te melden dat we met de Laptop Outlet Discounter een nieuwe bordsponsor bij Sportclub’25 mogen verwelkomen. Laptop Outlet Discounter is het juiste adres voor zeer voordelige nieuwe en gebruikte kwaliteit computerapparatuur. Daarnaast kunt u bij eigenaar Danny de Rooy terecht voor het aankopen van o.a. beveiligingscamera's, laptops, desktops, en accessoires voor uw laptop of desktop. De Laptop Discounter is onlangs door scholieren verkozen tot de goedkoopste computer webshop in Nederland. Sportclub’25 heeft met behulp van de expertise van Danny ook de drie computers in ons clubhuis vervangen en vernieuwd voor drie laptops. We zijn als vereniging ontzettend blij met deze upgrade. De borden van de Laptop Outlet Discounter zult u bij aankomst op ons sportcomplex direct in het oog zien, scan dan de QR-code op het bord eens om het diverse aanbod te bekijken. We zijn de Laptop Outlet Discounter dan ook zeer erkentelijk voor de sponsoring aan onze vereniging


Geplaatst op: 23-11-2020