Coerver Technics nieuwe subsponsor Sportclub´25

De sponsorcommissie is verheugd dat ze Coerver Technics mogen verwelkomen als nieuwe sponsor binnen het subsponsorteam van Sportclub’25. De bezoekers aan ons sportcomplex hebben het dit weekend ongetwijfeld al gezien, Sportcomplex Bocholtzerheide is voorzien van drie gloednieuwe borden voor ons clubhuis de Sjans van Coerver Technics. Door deze nieuwe borden van Coerver Technics komt ons hoofdveld ook steeds voller te hangen, iets waarvoor we alle sponsoren uiteraard dankbaar voor zijn. Raymond Coerver is van alle markten thuis, zo kunt u contact met hem opnemen voor loodgieter werk, cv- installaties, service onderhoud, maar ook voor de trend van tegenwoordig; airco’s en warmtepompen. Binnen onze eigen vereniging heeft Raymond Coerver zijn vakwerk reeds diverse keren getoond, en is hij ook intensief betrokken geweest bij de verbouwing van de kleedlokalen. We zijn Coerver Technics dan ook zeer erkentelijk voor de sponsoring aan onze vereniging. Ook interesse om sponsor te worden binnen onze vereniging? Kijk op onze website voor de mogelijkheden.


Geplaatst op: 24-10-2021