Opnieuw vernielingen aan complex Sportclub´25

Een week geleden werden wij geconfronteerd met het feit dat op veld B van ons complex een doelpaal doorgezaagd was. In een week waarin ons complex gesloten was, namelijk de carnavalsperiode, hebben vandalen toegeslagen en ervoor gezorgd dat het doel op veld B onbruikbaar is geworden en vernieuwd moest worden. Het feit dat dit niet de eerste vernieling aan ons complex was in de afgelopen maanden zorgde voor veel frustratie en moedeloosheid. Echter afgelopen weekend was het weer raak. Op zondagmorgen werden wij wederom geconfronteerd met vernielingen aan ons sportcomplex. Dit maal was ons spandoek bij de ingang van ons sportcomplex los geknipt. Vrijwel alle tyraps waren losgeknipt waardoor het spandoek beschadigd is en er wederom financiële schade is opgetreden. Wij als vereniging worden moedeloos van deze volledig onnodige en gerichte vernielingen. Als vereniging proberen we met al onze vrijwilligers het sportcomplex netjes te houden en de vereniging draaiende te houden maar door dit soort vernielingen lopen we telkens tegen dezelfde ellende aan. Zonder legitiem doel heb je op ons sportcomplex niets te zoeken, en al helemaal niets te vernielen. We hopen dan ook dat er personen zijn die misschien iets gezien of gehoord hebben van een van deze twee gebeuren aangezien er rond het sporterrein vele wandelaars en hondenbezitters komen.


Geplaatst op: 27-02-2018