MaQu Schilderwerken verlengt sub-sponsorschap

Math Quadbach, eigenaar van MaQu Schilderwerken in Bocholtz heeft zijn jarenlange sub-sponsorschap contract bij Sportclub‘25 opengebroken en verlengd. We zijn Math uiteraard zeer dankbaar voor de steun die hij al jaar en dag aan onze vereniging biedt. Naast het sub-sponsorschap is Math namelijk ook al meer dan 10 jaar hoofdsponsor binnen de veteranenafdeling bij Sportclub‘25. MaQu Schilderwerken is uw schilder voor werkzaamheden in de Regio Parkstad en het Heuvelland in Limburg en staat voor een persoonlijke aanpak. Als schilder heeft Math al meer dan 35 jaar ervaring. Hij is daarnaast inmiddels al meer dan 20 jaar als zelfstandig ondernemer van MaQu Schilderwerken actief. Als vereniging maken we ook al jaren gebruik van de expertise van Math, zo heeft de verf en advies van Math recentelijk nog een belangrijke rol gespeeld in de upgrade van de veldverlichting van veld A, het entreehokje en de palen van ons clubhuis.

Uiteraard is het niet vanzelfsprekend dat sponsoren hun steun voor dergelijke lange termijn aan onze vereniging uitspreken, we zijn MaQu dan ook erkentelijk voor de steun!


Geplaatst op: 28-09-2020