De club van 50 blijft groeien!

De club van 50 bij Sportclub’25 heeft een nieuwe mijlpaal bereikt, afgelopen week mochten wij de 70ste sympathisant ontvangen bij de club van 50. Een ongekend groot aantal wat de betrokkenheid binnen onze vereniging benadrukt. De Club van 50 bestaat uit een groot aantal sympathisanten ( zowel leden als niet-leden) die jaarlijks € 50,- doneren. Deze donaties worden aangewend om aankopen te verrichten die voor alle leden van toegevoegde waarde zijn. De club van 50 heeft daardoor de afgelopen jaren al diverse veranderingen op ons complex teweeg gebracht. Denk hierbij bijvoorbeeld aan nieuw kantinemeubilair, kinderfaciliteiten en een nieuwe beamer en geluidsinstallatie. Dit is een kleine greep uit de diverse projecten die de afgelopen jaren gerealiseerd zijn door deze grote groep sympathisanten. Heb je interesse om een bijdrage te leveren of wil je meer informatie over de Club van 50? Neem dan contact op met Ritch te Kampe of Dennis Derwall. Je bijdrage wordt zeer gewaardeerd, nuttig besteed en je krijgt een eervolle vermelding op een naambordje in de kantine en op deze website.


Geplaatst op: 30-03-2018