Kick-Off jeugdafdeling Sportclub'25

Op zondag 27 augustus was de kick-off van de jeugdafdeling van Sportclub’25. Het gros van de kinderen had de laatste week van de zomervakantie doorgebracht op kindervakantiewerk en stond op zondagmorgen om 10.00 uur weer fris en fruitig op ons sportcomplex. Alle aanwezige kinderen, trainers, leiders, ouders, broertjes, zusjes, opa’s en oma’s waren weer met frisse moed aanwezig voor het nieuwe voetbalseizoen. De jeugd werd om 10.00 uur in ons clubhuis toegesproken door het jeugdkader waarna de kinderen met de leiding zich gingen omkleden voor de teamfoto’s. De teams, van bambini ’s tot de JO17-1 maakte allen een teamfoto (Deze teamfoto’s zijn zo spoedig mogelijk te bewonderen in ons clubhuis). Daarna gingen de teams per leeftijdscategorie van start met de eerste training van het seizoen. Zo starten de Mini F en bambini met een heuse vlieger warming up en had de JO17, JO15 en de JO11 de eerste conditietest al op het programma staan. De JO8 kreeg daarnaast uitleg over de nieuwe spelregels welke de KNVB dit seizoen zal hanteren tijdens het nieuwe voetbalseizoen. Het was een prachtige zondag waar na afloop voor iedereen nog een stukje cake en een broodje knakworst klaar stond. De in vele getalen aanwezige kinderen hebben genoten!
 


Geplaatst op: 31-08-2017