Selectie

Tim Bindels, Djyano Sterken, Tyjany Sterken, Ivan Schijns, Mohamed Raffas, Kenneth Kleijngeld, Arno Brocheler, Cyano Vijgen, Sam Senden, Jari Heuvels, Gideon Groenveld, Alec Moonen, Milan Ruwette, Stevan Leeftink

Trainingstijden

Maandag: 19.30 - 21.00 uur (Sportclub'25)
Woensdag: 19.30 - 21.00 uur (SV Simpelveld)

Contactpersonen

Gerard ten Donkelaar
Gerard ten Donkelaar
Trainer
t. 06-11494331
e. ten.donkelaar@home.nl
Jan Hassert
Jan Hassert
Trainer
t. 06-21469296
e. jehassert@home.nl
Remco Vanhommerig
Remco Vanhommerig
Trainer
t. 06-13855756
e. remcovanhommerig@hotmail.com
 
Pos Team A W G V P S + -
1 LHC JO17-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Rimburg 1 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SJO Weltania/Bekkerveld JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SJO Weltania/Bekkerveld JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ST Rood Groen LVC'01/SJO Heuvelland JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ST SJO Sportclub'25/ZW'19-SVS JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ST SJO Sportclub'25/ZW'19-SVS JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ST Voerendaal/RKSVB JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SV Geuldal JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 V.V. Schaesberg JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
Datum Type Wedstrijd Uitslag Aanvang LocatieScheidsrechter
01-09 B Sporting Heerlen JO17-2 - ST SJO Sportclub'25/ZW'19-SVS JO17-3 4 - 6 15.30u Sportpark Grasbroek
15-09 B ST SJO Sportclub'25/ZW'19-SVS JO17-3 - ST Voerendaal/RKSVB JO17-2 0 - 5 11.00u Sportcomplex Bocholtzerheide
22-09 C ST SJO Sportclub'25/ZW'19-SVS JO17-3 - EHC Heuts JO 17-1 2 - 2
29-09 C V.V. Schaesberg JO17-2 - ST SJO Sportclub'25/ZW'19-SVS JO17-3 12.45u Sportpark Strijthagen
06-10 C SV Geuldal JO17-1 - ST SJO Sportclub'25/ZW'19-SVS JO17-3 12.30u Sportpark Achter het Kasteel
27-10 C SJO Weltania/Bekkerveld JO17-3 - ST SJO Sportclub'25/ZW'19-SVS JO17-3 15.00u Sportpark A gene Bek
03-11 C ST SJO Sportclub'25/ZW'19-SVS JO17-3 - LHC JO17-1G 11.00u Sportcomplex Bocholtzerheide
10-11 C SJO Weltania/Bekkerveld JO17-4 - ST SJO Sportclub'25/ZW'19-SVS JO17-3 15.00u Sportpark Terworm
17-11 C ST SJO Sportclub'25/ZW'19-SVS JO17-3 - ST SJO Sportclub'25/ZW'19-SVS JO17-2 11.00u Sportcomplex Bocholtzerheide
24-11 C ST SJO Sportclub'25/ZW'19-SVS JO17-3 - Rimburg JO17-1 11.00u Sportcomplex Bocholtzerheide
01-12 C ST Rood Groen LVC'01/SJO Heuvelland JO17-1 - ST SJO Sportclub'25/ZW'19-SVS JO17-3 13.00u Sportpark Lemiers
08-12 C ST SJO Sportclub'25/ZW'19-SVS JO17-3 - ST Voerendaal/RKSVB JO17-2 11.00u Sportcomplex Bocholtzerheide