Veteranen

Selectie

Frank Bindels, Ron Coerver, Thijs Hodiamont, Tom Honings, Michael Kaplar, Roger Kohl, Roger Koll, Christiaan Kuhnke, Lucien Niese, Roger Ritzerfeld, Roger Schijns, Jürgen Steinhauer, Ruud Vandeberg, Remond Schmitz, Mark Simons, Leo Deswijzen, Pascal van den Boorn, Maurice Frankort, Jo In de Braek, Saeïd Washaghian, Ralf Steinbusch, John Mans, Eric Wessels, Marc Hermans, Remco Vanhommerig en Bert Beenen

Trainingstijden

Tijdstip verzamelen op wedstrijddagen:

Thuis: 1 uur voor aanvang
Uit: 1,5 uur voor aanvang

Contactpersonen

Leo Canisius
Leo Canisius
Coach
t. 06-27053603
e. leo.canisius@kpnmail.nl
Jean Prickarts
Jean Prickarts
Elftalleider / wedstrijdsecretaris
t. 045-5443442 / 06-31092449
e. prickarts@hetnet.nl
Peter Dumont
Assistent scheidsrechter
e.
Nic Hagelstein
Nic Hagelstein
Coördinator
t. 045-5440030
e. n.hagelstein@home.nl
Math Quodbach
Penningmeester
t. 045-5445410
e.
 
De veteranen spelen niet in competitieverband, dus er wordt geen stand bijgehouden.
Datum Type Wedstrijd Uitslag Aanvang LocatieScheidsrechter
16-02 O SV Nijswiller Vet - Sportclub'25 Vet 1 - 2 16.00u Sportpark Spetseweide
02-03 O VV Haanrade Vet - Sportclub'25 Vet 0 - 4 17.00u Sportpark Carisborg
09-03 O Sportclub'25 Vet - VV Miranda 3 - 5 17.00u Sportcomplex Bocholtzerheide
16-03 O SVA Vet - Sportclub'25 Vet 3 - 1 16.00u Sportpark Anselderlaan
23-03 O Sportclub'25 Vet - Bekkerveld Vet 0 - 1 17.00u Sportcomplex Bocholtzerheide
30-03 O RKSVB Vet - Sportclub'25 Vet 0 - 1 17.00u Sportpark In gen Anker
06-04 O VV Spaubeek Vet - Sportclub'25 Vet 3 - 4 17.00u Sportpark Spaubeek
13-04 O VV Schaesberg Vet - Sportclub'25 Vet 0 - 5 17.00u Sportpark Strijthagen
20-04 O Sportclub'25 Vet - RKVVM Vet 3 - 1 16.00u Sportcomplex Bocholtzerheide
27-04 O Sportclub'25 Vet - FC Kerkade West Vet 7 - 0 17.00u Sportcomplex Bocholtzerheide
04-05 O LHC 2 Vet - Sportclub'25 Vet 2 - 1 17.00u Sportpark Anselderlaan
11-05 O Sportclub'25 Vet - VV Passart Vet 9 - 2 17.00u Sportcomplex Bocholtzerheide
18-05 O Groene Ster Vet - Sportclub'25 Vet 0 - 2 17.30u Sportpark Pronsenbroek
25-05 O VV Walram Vet - Sportclub'25 Vet 17.00u Sportpark Oost
01-06 O Sportclub'25 Vet - Team Hein Lucassen 17.00u Sportcomplex Bocholtzerheide
08-06 O SV Simpelveld Vet - Sportclub'25 Vet 17.00u Sportpark SV Simpelveld
24-08 O Sportclub'25 Vet - NTB 17.00u Sportcomplex Bocholtzerheide
31-08 O Sportclub'25 Vet - NEC'92 Vet 17.00u Sportcomplex Bocholtzerheide
07-09 O Sportclub'25 Vet - SV Simpelveld Vet 17.00u Sportcomplex Bocholtzerheide
14-09 O VV Amstenrade Vet - Sportclub'25 Vet 17.00u Sportpark De Gijselaar
21-09 O Sportclub'25 Vet - SVA Vet 17.00u Sportcomplex Bocholtzerheide
28-09 O Sportclub'25 Vet - VV Haanrade Vet 17.00u Sportcomplex Bocholtzerheide
05-10 O Sportclub'25 Vet - Voerendaal Vet 17.00u Sportcomplex Bocholtzerheide
12-10 O VV Miranda Vet - Sportclub'25 Vet 17.00u
19-10 O Sportclub'25 Vet - SV Nijswiller Vet 17.00u Sportcomplex Bocholtzerheide
26-10 O VV Hellas Vet - Sportclub'25 Vet 17.00u Sportpark De Schrub
02-11 O Sportclub'25 Vet - RKHBS Vet 17.00u Sportcomplex Bocholtzerheide
09-11 O LHC 1 Vet - Sportclub'25 Vet 17.00u Sportpark Anselderlaan
16-11 O FC Kerkrade West Vet - Sportclub'25 Vet 17.00u Sportpark Willem Sophia
23-11 O Sportclub'25 Vet - Zwart-Wit'19 Vet 17.00u Sportcomplex Bocholtzerheide